FOTO Annika Bauer.

EKTKÕLi laiendatud juhatus Rakveres

21. jaanuaril 2022. aastal hoolimata tuisust ja jäisetest teeoludest tulid Rakverre koosolekule Eestimaa eri paikadest EKTKÕLi laiendatud juhatuse liikmed Ingrid Prees, Aljona Kordontšuk, Regina Kaplina, Ellen Strohmann, Ly Leedu, Ene Peterson, Annika Bauer ja Valentina Limonova. Koosolek oli eriti soe, kuna me pole nii kaua väljaspool Zoomi kohtunud. Liidu juhatuse esinaine Ingrid Prees alustas sellega, et edastas Ellen Strohmannile ja Aljona Kordontšukile tänukirjad ja meened, mis on mõeldud nii ülalmainitutele kui ka nendele kolleegidele. Liidu logo on see, mis teeb meene eriti väärtuslikuks.

Rääkides tegevustest, vaatasime 2022. aasta tegevuskava, mille käigus pöörasime erilist tähelepanu tähtsatele sündmustele, mis meid sel aastal ootavad: konkurssidele, olümpiaadile, suvepäevadele, konverentsile ja loomulikult vestlusklubidele, millega sel aastal tegeleb Valentina Limonova. Arutasime aktiivsuse teemat, et me ise võiksime rohkem laikida ja jagada liiduga seonduvaid uudiseid.

Päeva teine pool oli pühendatud C1-tasemevihiku koostamisele. Aljona Kordontšuk, kes ei kuulu töörühma, tundis samuti selle vastu huvi. Liidu toredate ja säravate liikmetega on alati mõnus koos areneda ja loominguga tegeleda. Loodame, et 2020. aasta algus andis teile samuti palju energiat, uusi mõtteid ja ideid. Lähiajal saate neid meiega jagada.

Aljona Kordontšuk

EKTKÕLi juhatuse liige